تعمیر گیربکس جیلی

 تعمیر گیربکس جیلی

تعمیر گیربکس جیلی تخصص ما در گیربکس آپ میباشد. تعمیر گیربکس اتوماتیک تخصصی حساس است که اگر به متخصص خوب و مجرب سپرده نشود باعث خرابی قطعات دیگر و

چندین برابر شدن هزینه تعمیرات میشود .تمامی خودروهای جیلی باید در فواصل منظم سرویس شوند. هر سرویس گیربکس اتوماتیک باید حدودا  بین35000 تا 40000 کیلومتر  انجام شود.

ما در گیربکس آپ تضمین می کنیم:

 

تکنسین های آموزش دیده جیلی

تکنسین های ما آموزش های گسترده ای را در کادر ما انجام داده اند. آنها با رعایت کامل ضمانت نامه خودروی شما را با بالاترین استانداردها تعمیر خواهند کرد.

 

قطعات اصلی جیلی

تعمیرگاه ما همیشه قطعات اصلی جیلی را که با استانداردهای دقیق طراحی و آزمایش شده ، استفاده  میکنند تا تعمیر گیربکس جیلی شما به بهترین نحو انجام شود.

 

خودرو بر رایگان

جهت  رفاه حال شما مشتریان عزیز مجموعه گیربکس آپ خودروی شما را در هر نقطه از شهر با خودرو بر خود حمل خواهد کرد.

 

گارانتی مهر شده همراه با سربرگ

تعمیر گیربکس جیلی شما در مجموعه گیربکس آپ همراه با گارانتی مهر شده انجام میشود.

 

تست و عیب یابی رایگان

کلیه دوستانی که ایرادی در خودروی اتوماتیک خود احساس میکنن میتوانن به مجموعه مراجعه کنن و بدون پرداخت هزینه از ایرادات خودرو خود آگاه شوند.

 

درباره جیلی

هولدینگ خودروی جیلی یک شرکت خودروسازی چینی است که پس از بی‌وای‌دی، چری و گریت وال، چهارمین شرکت بزرگ خصوصی چین است. شرکت مالک جیلی، گروه هولدینگ جیلی است که ساخت خودرو را از سال ۱۹۸۶ در شهر تایژو استان چجیانگ آغاز کرد. در سال ۲۰۰۵، جیلی وارد فهرست بورس اوراق بهادار هنگ کنگ شد.

مجموعه گیربکتس آپ با سال ها تجربه و تخصص در تعمیر گیربکس اتوماتیک خودروهای چینی این اطمینان را به دارندگان خودروهای چینی میدهد که در کمتر از 48 ساعت خوروی شما را همانند روز اول تحویل داده.

تعمیر گیربکس اتومایک جیلی در این مجموعه با یکسال گارانتی صورت می پذیرد .

 

هزینه تعمیر گیربکس جیلی

برای برآورد هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک خودروی تان می توانید با شماره تماس هایی که در سایت قرار گرفته با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

           

  آدرس ما (کلیک کنید)

 

 

آدرس تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک گیربکس آپ