تعمیر گیربکس اتوماتیک نیسان تیانا

   

  تعمیر گیربکس اتوماتیک نیسان تیانا

   

  تعمیر گیربکس اتوماتیک نیسان تیانا تخصص ماست.  ما در گیربکس آپ  طیف گسترده ای از تعمیر گیربکس اتوماتیک نیسان تیانا را خدمت شما ارائه می دهیم تا در صورت لزوم متناسب با نیازهای شما باشد. مهم نیست گیربکس اتوماتیک خودروی شما چه مسئله ای دارد ، ما این اطمینان را به شما میدهیم تعمیرگاه گیربکس آپ یک راه حل مطمئن و مقرون به صرفه برای خودروی شما دارد. ما در تشخیص و برطرف کردن هرگونه خطای گیربکس اتوماتیک نیسان تیانا که فکر کنید مهارت بالایی داریم. تعمیرگاه گیربکس آپ جزو بهترین تعمیرگاه ها در تعمیر گیربکس اتوماتیک در غرب تهران میباشد و با خیال راحت میتوانید خودرو خود را به ما بسپارید. ما در مجموعه گیربکس آپ خدماتی شامل : تعمیر گیربکس اتوماتیک نیسان تیانا ، سرویس دوره ای گیربکس اتوماتیک نیسان تیانا ، تعویض روغن گیربکس اتوماتیک نیسان تیانا و بازدید فنی گیربکس اتوماتیک نیسان تیانا با 12 ماه گارانتی ارائه میدهیم.

   

  ما در گیربکس آپ تضمین می کنیم:

   

  تکنسین های آموزش دیده نیسان تیانا

  تکنسین های ما آموزش های گسترده ای را در کادر ما انجام داده اند. آنها با رعایت کامل ضمانت نامه خودروی شما را با بالاترین استانداردها تعمیر خواهند کرد.

   

  قطعات اصلی  نیسان تیانا

  تعمیرگاه ما همیشه قطعات اصلی نیسان تیانا را که با استانداردهای دقیق طراحی و آزمایش شده ، استفاده  میکنند تا تعمیر گیربکس اتوماتیک نیسان تیانا شما به بهترین نحو انجام شود.

   

  خودرو بر رایگان

  جهت  رفاه حال شما مشتریان عزیز مجموعه گیربکس آپ خودروی شما را در هر نقطه از شهر با خودرو بر خود حمل خواهد کرد.

   

  گارانتی مهر شده همراه با سربرگ

  تعمیر گیربکس اتوماتیک نیسان تیانا شما در مجموعه گیربکس آپ همراه با گارانتی مهر شده انجام میشود.

   

  تست و عیب یابی رایگان

  کلیه دوستانی که ایرادی در خودروی اتوماتیک خود احساس میکنن میتوانن به مجموعه مراجعه کنن و بدون پرداخت هزینه از ایرادات خودرو خود آگاه شوند.

   

  درباره خودرو نیسان تیانا

  نیسان تینا در سال 2003 به عنوان جایگزینی برای نیسان سفیرو ، بلوبرد و لورل به بازار معرفی شد.

  این خودرو پله پایین تر از سدان لوکس چهار در نیسان Skyline بود. این سدان سایز متوسط ​​ توسط خودروساز ژاپنی نیسان تولید می شود. نام تیانا برگرفته از نام یک روستای کوچک در ایتالیا است که باعث تأثیر نامگذاری برای نیسان مورانو شده پرا که مورانو ، نام یکی دیگر از شهرهای ایتالیا است.

  از بیرون ، سدان سایز متوسط ​​دارای ظاهری جسورانه با چراغهای جلو و دیفرانسیل جلو است و در برخی بازارها با سیستم چهارچرخ محرک عرضه می شود. رینگ های 16 اینچی آلیاژی سبک به صورت استاندارد نصب شده اند..

  در داخل ، یک فضای داخلی زیبا با تزئینات چرمی و چوبی در کنسول وسط و روی پنل درها وجود دارد. این سیستم دارای سیستم سرگرمی و سرگرمی بوده.

   

  مشکلات گیربکس اتوماتیک خودرو نیسان تیانا

  اگرچه نیسان پیشگام اولیه نبود ، اما استفاده گسترده ای از گیربکس CVT را رواج یافت. سایر خودروسازان مانند سوبارو نیز از آن زمان به بعد از این روش پیروی کردند. اما این مسیر در حال حاضر بسیار مبهم به نظر می رسد ، زیرا مشکلات زیادی در خودروهای نیسان مجهز به گیربکس CVT به وجود آمده است.

  بنابراین خرابی گیربکس برای نیسان چیز جدیدی نیست. پرونده های حقوقی ، فراخوان های گران قیمت و حتی وب سایت های کامل برای آنها ایجاد شده است.

   

  شیر برقی خراب

  شیر برقی روی ساعتی گیربکس نصب میشود که در داخل گیربکس قرار دارد. شیر برقی معیوب می تواند گیربکس اتوماتیک 4 سرعته و 5 سرعته نیسان را تحت تأثیر قرار دهد.

   

  علائم یک شیر برقی معیوب عبارتند از:

   

  تاخیر در تعویض دنده ها

  عدم تعویض دنده یا ضربه به دنده

  جابجایی نامنظم در تعویض دنده

  در حالت خلاص گیر کردند

  نذاشتن دنده عقب

   

  کمبود روغن گیربکس یا نشتی در آن

  اگر هنگام تغییر دنده تکان شدیدی میخورید ، به احتمال زیاد سطح روغن گیربکس پایین است.

  تأخیر نیز یکی دیگر از علائم رایج ناشی از سطح پایین روغن گیربکس است.

  دنده را از پارک به درایو تغیر دهید. اگر بیش از چهار ثانیه طول می کشد ، ابتدا سطح روغن گیربکس را بررسی کنید.

   

  سنسور سرعت گیربکس معیوب

  سنسور سرعت گیربکس ممکن است خراب شود. هنگام تعویض دنده از پارک به درایو یا دنده عقب نمی تواند باعث تعویض ، بررسی چراغ موتور و یا ضربه شود.

   

  خرابی خنک کن گبربکس

  برای خنک شدن و جلوگیری از بالا رفتن بیش از حد دمای گیربکس خنک کن یا فن در مقابل آن قرار گرفته است که گاهی یکی از این خنک کن ها از کار تفتاده و باعث بالا رفتن بیش از حد دمای گیربکس و آسیب جدی میشود گاهی نیز پیش میاید که گیربکس به یک خنک کن اضافه نیاز داشته باشد.

   

   

  علائم رایج مشکلات گیربکس اتوماتیک نیسان تیانا

   

  • کم شدن قدرت ماشین
  • زیاد شدن لرزش و تکان خودرو
  • لغزش گیربکس
  • داغ شدن بیش از حد روغن گیربکس
  • سرعت خودرو ناگهان کاهش می یابد
  • لرزش خودرو هنگام شتاب گیری
  • تعویض دنده های نزولی شدید
  • دور موتور و قدرت خروجی محدود میشود
  • صدای در آمدن نالع از گیربکس
  • هنگامی که دور موتور بالا می رود ، دنده را عوض نمی کند.
  • بوی سوختگی

   

  هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک نیسان تیانا

  هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک نیسان تیانا با توجه به این که در تهیه  قطعات آن مشکلی وجود ندارد هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک این خودرو زیاد نیست اما ما در  گیربکس آپ سعی بر این داریم که قطعات را بیشتر از این که تعویض کنیم  با 12 ماه گارانتی تعمیر کنیم تا هزینه تعمیرات خودرو شما عزیزان حداقل شود و با توجه به شرایط اقتصادی موجود همه دوستان بتوانند از کیفیت خوب بهره مند شوند. لطفا جهت برآورد هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک نیسان تیانا خود با شماره های موجود در صفحه تماس حاصل فرمایید. 

   

   

   

   

   

   

   

  مطالب مفید

  مطالب مفید و پر بازدید

  کلیک کنید

  دلایل روشن شدن چراغ چک

  کلیک کنید

  علت حرکت نکردن ماشین اتومات

  کلیک کنید

  علت داغ کردن موتور ماشین

  کلیک کنید

  خودرو چینی شاسی بلند

  کلیک کنید

  علت لرزش خودرو اتومات