تعمیر گیربکس اتوماتیک 207

   

   

  تعمیر گیربکس اتوماتیک ۲۰۷

   

  تعمیر گیربکس اتوماتیک ۲۰۷ تخصص ماست. ما در گیربکس آپ  طیف گسترده ای از تعمیر گیربکس اتوماتیک ۲۰۷ را خدمت شما ارائه می دهیم تا در صورت لزوم متناسب با نیازهای شما باشد. مهم نیست گیربکس اتوماتیک خودروی شما چه مسئله ای دارد ، ما این اطمینان را به شما میدهیم تعمیرگاه گیربکس آپ یک راه حل مطمئن و مقرون به صرفه برای خودروی شما دارد. ما در تشخیص و برطرف کردن هرگونه خطای گیربکس اتوماتیک ۲۰۷ که فکر کنید مهارت بالایی داریم. تعمیرگاه گیربکس آپ جزو بهترین تعمیرگاه ها در تعمیر گیربکس اتوماتیک در غرب تهران میباشد و با خیال راحت میتوانید خودرو خود را به ما بسپارید. ما در مجموعه گیربکس آپ خدماتی شامل : تعمیر گیربکس اتوماتیک ۲۰۷ ، سرویس دوره ای گیربکس اتوماتیک ۲۰۷ ، تعویض روغن گیربکس اتوماتیک ۲۰۷ و بازدید فنی گیربکس اتوماتیک ۲۰۷ با  گارانتی معتبر و مهر شده ارائه میدهیم.

   

  ما در گیربکس آپ تضمین می کنیم:

   

  تکنسین های آموزش دیده پژو ۲۰۷

  تکنسین های ما آموزش های گسترده ای را در کادر ما انجام داده اند. آنها با رعایت کامل ضمانت نامه خودروی شما را با بالاترین استانداردها تعمیر خواهند کرد.

   

  قطعات اصلی پژو ۲۰۷

  تعمیرگاه ما همیشه قطعات اصلی پژو ۲۰۷ را که با استانداردهای دقیق طراحی و آزمایش شده ، استفاده  میکنند تا تعمیر گیربکس اتوماتیک ۲۰۷ شما به بهترین نحو انجام شود.

   

  خودرو بر رایگان

  جهت  رفاه حال شما مشتریان عزیز مجموعه گیربکس آپ خودروی شما را در هر نقطه از شهر با خودرو بر خود حمل خواهد کرد.

   

  گارانتی مهر شده همراه با سربرگ

  تعمیر گیربکس اتوماتیک ۲۰۷ شما در مجموعه گیربکس آپ همراه با گارانتی مهر شده انجام میشود.

   

  تست و عیب یابی رایگان

  کلیه دوستانی که ایرادی در خودروی اتوماتیک خود احساس میکنن میتوانن به مجموعه مراجعه کنن و بدون پرداخت هزینه از ایرادات خودرو خود آگاه شوند.

   

   

  چند واقعیت جالب درباره شرکت پژو که نمیدونستین

   

  • شرکت پژو به عنوان یک کارخانه قهوه شروع به کار کرد

  اگرچه پژو قدیمی‌ترین تولیدکننده خودرو در جهان است، اما زمانی که این شرکت برای اولین بار شروع به کار کرد، حتی خودرو تولید نکرد. در ابتدا به عنوان یک آسیاب قهوه در سال 1810 تاسیس شد.

   

  • اولین خودروی پژو سه چرخ داشت

  تقریباً در اواخر قرن نوزدهم در سال 1886 بود که پژو اولین خودروی خود را به لطف طراح Leon Serpollet عرضه کرد. این ماشین یک وسیله نقلیه بخار بود که دارای سه چرخ بود. با این حال، تنها چهار خودرو از این نوع ساخته شد. به دلیل سنگینی موتور بخار، گرم کردن ماشین یک فرآیند طولانی بود. در نتیجه، با اولین وسیله نقلیه 4 چرخ این شرکت که با بنزین هدایت می شد، که در سال 1890 عرضه شد، پیشرفت هایی صورت گرفت.

   

  •  پژو خودروهای نظامی را در طول جنگ جهانی اول تولید میکرد

  هنگامی که جنگ جهانی اول شروع شد، این شرکت مجبور شد از تولید خودرو فاصله بگیرد. پس از آن بود که پژو شروع به تولید خودروهای نظامی کرد. در واقع پژو یکی از تولیدکنندگان اصلی اسلحه، دوچرخه، تانک و گلوله نظامی بود. پس از پایان جنگ جهانی اول، آنها دوباره به ساخت اتومبیل بازگشتند.

   

  • در سال 1941 یک خودروی الکتریکی معرفی کرد

  این شرکت در سال 1941 وسیله نقلیه الکتریکی کوچکی را که با نام VLV شناخته می شود برای کمک به حل محدودیت های سوخت معرفی کرد. اما ساخت این خودروها به دلیل جنگ جهانی دوم متوقف شد.

   

  • شرکت پژو برنده چندین جایزه بین المللی شده است

  پژو به مناسبت‌های متعدد جایزه «خودروی سال اروپا» را دریافت کرده است.

  اولین برنده پژو 504 در سال 1969 و پس از آن پژو 405 در سال 1988 بود.

  پژو در سال 2002 نیز برنده این جایزه شد.

   

  در نام‌گذاری مدل‌های خودروهای شرکت پژو، اندازهٔ عدد سمت راست نشانهٔ نسل خودرو است و اندازهٔ عدد سمت چپ دلالت بر بزرگی خودرو دارد. برای نمونه در مدل ۲۰۶، ۶ نسل خودرو و ۲ اندازهٔ خودرو را نشان می‌دهد؛ بنابراین، مدل ۵۰۴ از ۲۰۶ بزرگتر و قدیمی‌تر است. البته این مورد استثناهایی دارد؛ به‌طور مثال مدل ۳۰۹ پیش از مدل ۳۰۶ تولید شده‌ است.

   

  هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک ۲۰۷

  هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک ۲۰۷ با توجه به این که در تهیه  قطعات آن مشکلی وجود ندارد هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک این خودرو زیاد نیست اما ما در  گیربکس آپ سعی بر این داریم که قطعات را بیشتر از این که تعویض کنیم  با 12 ماه گارانتی تعمیر کنیم تا هزینه تعمیرات خودرو شما عزیزان حداقل شود و با توجه به شرایط اقتصادی موجود همه دوستان بتوانند از کیفیت خوب بهره مند شوند. لطفا جهت برآورد هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک ۲۰۷ خود با شماره های موجود در صفحه تماس حاصل فرمایید. 

   

   

   

   

  مطالب مفید

  مطالب مفید و پر بازدید

  کلیک کنید

  چه چیزی از ماشین می چکد

  کلیک کنید

  اصول نگهداری از خودرو

  کلیک کنید

  عیب یبابی خودرو با بو کردن

  کلیک کنید

  تبدیل گیربکس دستی به اتومات

  کلیک کنید

  تعمیر گیربکس پرادو