تعمیر گیربکس اچ سی کراس

   

  تعمیر گیربکس اچ سی کراس

   

  تعمیر گیربکس اچ سی کراس تخصص ما در گیربکس آپ میباشد. تعمیر گیربکس اتوماتیک تخصصی حساس است که اگر به متخصص خوب سپرده نشود باعث خرابی قطعات دیگر و چندین برابر شدن هزینه تعمیرات میشود .تمامی خودروهای اچ سی کراس باید در فواصل منظم سرویس شوند. و اگر تعمیرات آنها به متخصص خوب سپرده نشود باعث خرابی قطعات دیگر و چندین برابر شدن هزینه تعمیرات میشود . تعمیر گیربکس اچ سی کراس خود را جدی بگیرید و آن را به دست هر کسی نسپارید چرا که گیربکس اتوماتیک از حساسیت بیشتری برخوردار است کار هر تعمیرکاری نمیباشد. تعمیرگاه گیربکس آپ با دهه ها تجربه تعمیر گیربکس خودرو های چینی در غرب تهران در خدمت شما عزیزان است تا گیربکس خودرو شما را با بهترین کیفیت و کمترین هزینه تعمیر نماید.ما مفتخریم اعلام کنیم بیش از 80 درصد خودروهای تعمیر شده در این مجموعه خودروهای چینی بوده و با بیش از 20 شهر در ایران در حال همکاری میباشیم . هر سرویس گیربکس اتوماتیک باید حدودا  هر 35000  تا 40000 کیلومتر  انجام شود.

   

   

  ما در گیربکس آپ تضمین می کنیم:

   

  تکنسین های آموزش دیده  اچ سی کراس

  تکنسین های ما آموزش های گسترده ای را در کادر ما انجام داده اند. آنها با رعایت کامل ضمانت نامه خودروی شما را با بالاترین استانداردها تعمیر خواهند کرد.

   

  قطعات اصلی اچ سی کراس

  تعمیرگاه ما همیشه قطعات اصلی اچ سی کراس را که با استانداردهای دقیق طراحی و آزمایش شده ، استفاده  میکنند تا تعمیر گیربکس اچ سی کراس شما به بهترین نحو انجام شود.

   

  خودرو بر رایگان

  جهت  رفاه حال شما مشتریان عزیز مجموعه گیربکس آپ خودروی شما را در هر نقطه از شهر با خودرو بر خود حمل خواهد کرد.

   

  گارانتی مهر شده همراه با سربرگ

  تعمیر گیربکس هاوال شما در مجموعه گیربکس آپ همراه با گارانتی مهر شده انجام میشود.

   

  تست و عیب یابی رایگان

  کلیه دوستانی که ایرادی در خودروی اتوماتیک خود احساس میکنن میتوانن به مجموعه مراجعه کنن و بدون پرداخت هزینه از ایرادات خودرو خود آگاه شوند.

   

   

  مشخصات فنی خودرو اچ سی کراس

  اچ سی کراس  H30 Cross دارای یک موتور 1.5 لیتری 117 اسب بخاری با فناوری VVT است. که مطابق با استانداردهای اروپایی طراحی شده است. صدای کم، و همچنین مصرف سوخت اقتصادی از نکات مثبت قابل وصف این خودرو میباشد . حداکثر سرعتی که خودرو با چنین موتوری می تواند به آن برسد 180 کیلومتر در ساعت است. به هر حال، بررسی های صاحبان در مورد مصرف سوخت می گویند در حالت مختلط این مدل کمی کمتر از شش لیتر بنزین مصرف می کند. و حتی برخی گزارش کرده اند اگر در یک جاده آزاد با سرعت 100-120 کیلومتر در ساعت رانندگی کنید، مصرف آن تقریباً 5.5 لیتر در هر 100 کیلومتر خواهد بود. یک شاخص واقعا خوب و اگر از راه بندان های شهری عبور کنید، با کولر روشن، 13 لیتر در 100 کیلومتر بنزین مصرف میکند.

   

   

  نکات مثبت خودرو اچ سی کراس

  مشترک بودن موتور خودرو با 206 تیپ 5 در اوضاع و بازار فعلی یک مزیت بسیار بارز است چه را که از نظر تهیه قطعات دیگر مشکل نخواهید داشت.

  یکی از نکاتی که هنگام خرید هر خودرویی باید به آن توجه شود بازار خرید و فروش خودرو دسته دوم آن ماشین میباشد که خوشبختانه بازار خرید و فروش خودرو دسته دوم اچ سی کراس بسیار گرم است.

  اگرچه اچ سی کراس از نظر موتوری با خانواده پژو مشترک است اما گیربکس آن متفاوت و نرم تر از این خانواده پژو بوده .

  مصرف سوخت اقتصادی

  طراحی داخلی کابین قابل قبول و خوب است.

   

   

  نکات منفی خودرو اچ سی کراس

  هندلینگ خودرو چنگی به دل نمیزنه و در حد متوسط میباشد.

  متاسفانه قطعات ظاهری خودرو قیمت بالایی دارد.

  ظاهر نه زشت و نه زیبای خودرو به خاطر ناهماهنگی المان ها با همدیگر.

   

   

  چگونه عمر گیربکس اتوماتیک خود را افزایش دهیم 


  برای شروع حرکت، پس از روشن نمودن خودرو، ابتدا پدال ترمز را فشرده، ترمز دستی را خلاص کرده سپس دنده را در حالت دی قرار دهیم. اکنون آرام پدال را رها نموده خودرو که کمی حرکت کرد اقدام به گاز دادن میکنیم.


  در هنگام توقف و پس از توقف کامل خودرو، ابتدا دنده را در حالت ان یا خلاص قرار داده و ترمز دستی را فعال میکنیم. اکنون پدال ترمز را رها نموده اجازه میدهیم خودرو ثابت شود. اکنون دنده را در حالت پی

  یا پارک قرار میدهیم.

  حتما به سرویس های دوره ای گیربکس توجه کنید و آن را جدی بگیرید.

  روغن گیربکس اتوماتیک خودرو خود را هر 35  تا 40 هزار کیلومتر تعویض کنید تا گرفتار تعمیر گیربکس خودرو اچ سی کراس خود نشوید.

   

   

  هزینه تعمیر گیربکس اچ سی کراس

  هزینه تعمیر گیربکس اچ سی کراس با توجه به این که خودرو چینی است اما خوشبختانه گیربکس آن با خودرو خانواده پژو یکسان است و AT میباشد در تهیه قطعات  آن در کشور مشکلی وجود اما ما در  گیربکس آپ سعی بر این داریم که قطعات را بیشتر از این که تعویض کنیم  با 12 ماه گارانتی تعمیر کنیم تا هزینه تعمیرات خودرو شما عزیزان حداقل شود و با توجه به شرایط اقتصادی موجود همه دوستان بتوانند از کیفیت خوب بهره مند شوند. لطفا جهت برآورد هزینه تعمیر گیربکس اچ سی کراس خود با شماره های موجود در صفحه تماس حاصل فرمایید.

   

   

  مطالب مفید

  مطالب مفید و پر بازدید

  کلیک کنید

  نحوه استفاده از گیربکس اتوماتیک و معنای حروف آن

  کلیک کنید

  چگونه طول عمر گیربکس اتوماتیک را افزایش دهیم ؟

  کلیک کنید

  چرا ماشین روشن نمیشه

  کلیک کنید

  روغن های مورد نیاز خودرو

  کلیک کنید

  تعمیر گیربکس برلیانس