تعمیر گیربکس جیلی x7

   

   تعمیر گیربکس جیلی X7

  تعمیر گیربکس جیلی X7 تخصص ماست . یکی از قطعات بسیار مهم در هر خودرویی بعد از کلاچ، گیربکس می باشد. همانطور که میدانید گیربکس ها به دو شکل ( دستی و اتوماتیک) بر روی ماشین های گوناگون نصب و استفاده می شوند. گیربکس های اتوماتیک از جمله گیربکس های پرطرفدار می باشند که بر روی بیشتر ماشین های وارداتی قرار می گیرند. این نوع گیربکس در زمان دنده عوض کردن، نیازی به تعویض کردن کلاچ ندارد و منجر به خستگی راننده نخواهد شد و جهت مسافت های بسیار طولانی انتخاب بسیار مناسبی می باشد.

  با توجه به اهمیت فروش خودروی جیلی X7 و همچنین تعمیر گیربکس جیلی X7  در این مطلب قصد داریم تا شما عزیزان را با مهمترین علت خرابی گیربکس این خودروی زیبا و پرطرفدار آشنا نماییم.

  تعمیر گیربکس جیلی X7  نیاز به تخصص و مهارت بالایی دارد. یکی از معتبرترین و بهترین مرکزها که در زمینه تعمیر گیربکس جیلی X7 مهارت و آموزش دیده است و به نحو احسن آن را انجام می دهد بدون آنکه کوچکترین مشکلی را برای گیربکس اتومات جیلی پیش بیاورد، گیربکس آپ است. در این مرکز با وجود نیروهای کاملا حرفه ای و آموزش دیده کار تعمیر گیربکس جیلی X7 را با بالاترین کیفیت و در عین حال با قیمت مناسب دریافت می نمایید. یکی از مهمترین مزایای این مرکز معتبر و خوشنام، استفاده از قطعات اصل و با کیفیت می باشد که کارکرد گیربکس خودروی جیلی X7 شما عزیزان را تضمین خواهد کرد.

   

  ما در گیربکس آپ تضمین می کنیم

   

  تکنسین های آموزش دیده جیلی X7

  تکنسین های ما آموزش های گسترده ای را در کادر ما انجام داده اند. آنها با رعایت کامل ضمانت نامه خودروی شما را با بالاترین استانداردها تعمیر خواهند کرد.

   

  قطعات اصلی جیلی X7

  تعمیرگاه ما همیشه قطعات اصلی جیلی X7 را که با استانداردهای دقیق طراحی و آزمایش شده ، استفاده  میکنند تا تعمیر گیربکس ام وی ام شما به بهترین نحو انجام شود.

   

  خودرو بر رایگان

  جهت  رفاه حال شما مشتریان عزیز مجموعه گیربکس آپ خودروی شما را در هر نقطه از شهر با خودرو بر خود حمل خواهد کرد.

   

  گارانتی مهر شده همراه با سربرگ

  تعمیر گیربکس جیلی X7 شما در مجموعه گیربکس آپ همراه با گارانتی مهر شده انجام میشود.

   

  تست و عیب یابی رایگان

  کلیه دوستانی که ایرادی در خودروی اتوماتیک خود احساس میکنن میتوانن به مجموعه مراجعه کنن و بدون پرداخت هزینه از ایرادات خودرو خود آگاه شوند.

   

   

  تعویض گیربکس جیلی یا تعمیر آن

  گاهی اوقات تعمیر گیربکس جیلی X7 در قیاس با تعویض گیربکس آن پر هزینه تر می باشد. اما نکته ای که در این مسئله وجود دارد این است که همیشه تعمیر بهتر از تعویض است چرا که در تعمیر گیربکس جیلی شما قطعات نو در داخل گیربکس استفاده میکنید و عملا گیربکس نو میشود ولی تعویض گیربکس دوباره یک گیربکس استوک همانند گیربکس ماشین خودتون خریدید و بعد از چند وقت دوباره همان ایرادات به وجود می آید .از نظر قیمتی این دو مورد خیلی تفاوتی ندارند ولو اینکه تعمیر برتری هم دارد چرا که گیربکس گارانتی میشود.

   

  مشکلات رایج گیربکس جیلی 

  گاهی اوقات به دلیل استفاده از روغن نامناسب، مونتاژ نادرست گیربکس، گیربکس اتومات جیلی دچار مشکلاتی می گردد. در صورتی که این مشکلات به وجود آمده در زمان مناسب شناسایی و همچنین تعمیر نشوند، ممکن است منجر به شکستن یا خرد شدن چرخ دنده های گیربکس جیلی X7 شوند. به راحتی میتوان این مشکلات را با بازرسی منظم و دقیق جهت اجتناب از هزینه اضافی و زیاد تعویض یا تعمیر، گیربکس جیلی حل کرد.

  عملکرد و روانکاری بدون اصطکاک گیربکس جیلی X7 بسیار اهمیت دارد. در زمان حرکت این خودرو، فشار فراوانی به بخش های گیربکس و روغن وارد خواهد شد. استفاده از روغن نامرغوب و بی کیفیت منجر به آسیب جدی به چرخ دنده ها و گیربکس می شود. در بازار روغن های بی کیفیتی در بازار موجود می باشد. روغن گیربکس جیلی X7 هم از این قاعده مستثنی نمی باشد. به همین علت توصیه می شود جهت خرید، سرویس و تعمیر گیربکس جیلی X7  به مراکز معتبر مراجعه نمایید.

  زمانی که گیربکس جیلی دچار مشکل شد بایستی برای تعمیر آن به تعمیرگاه مراجعه نمایید. متاسفانه این روزها برای از افراد سودجو و متقلب بدون دانش و اطلاعات کافی اقدام به تعمیر گیربکس جیلی X7  می کنند. نبود دانش کافی و همچنین تجهیزات به روز و مناسب منجر به بروز نقص های بیشتر در خودروی شما می شود و گاهی اوقات منجر به معیوب شدن بخش دیگر گیربکس جیلی می شود.  تا حدی که برخی اوقات ناچار می شوید که گیربکس جیلی را تعویض نمایید.

  برخی دیگر از مشکلات جدی در گیربکس جیلی که نیاز به تعمیر گیربکس جیلی X7 دارد عبارتند از: خلاص شدن گیربکس جیلی، تاخیر در عملکرد، نشتی روغن، احساس بوی خستگی، زوزه کشیدن گیربکس، سروصدای خودروی جیلی در زمان حرکت، گیر کردن دنده در زمان پارک خودرو و ...

   

   

  تعمیر گیربکس جیلی X7 با گیربکس آپ

  تعمیرگاه تخصصی گیربکس آپ همواره در پی بهترین خدمات و همچنین سرویس ها به مشتریان عزیز می باشد. این مرکز مجهز به پیشرفته ترین و بروزترین دستگاه های عیب یاب گیربکس تمامی خودروها است.

  مطالب مفید

  مطالب مفید و پر بازدید

  کلیک کنید

  تعمیر گیربکس سوناتا

  کلیک کنید

  نحوه هل دادن ماشین اتومات

  کلیک کنید

  گیربکس اتوماتیک چگونه کار میکند

  کلیک کنید

  دلایل روشن شدن چراغ گیربکس

  کلیک کنید

  تعمیر گیربکس اتوماتیک پژو 206